Archiwum kategorii: ISPWP

Wyróżnienie w konkursie ISPWP!

Zdjęcie z filmowej sesji Małgorzaty i Kamila zajęło szóste miejsce w konkursie ISPWP. Jest mi niezmiernie miło, olbrzymie gratulacje dla wszystkich pozostałych wyróżnionych!

| Zobacz zdjęcia Zobacz cały post

Skomentuj

Paulina i Adam na blogu ISPWP

Prezentowany już na blogu ślub Pauliny i Adama tym razem trafił na blog prestiżowego światowego stowarzyszenia fotografów ślubnych: ISPWP. Jest to dla mnie spore wyróżnienie i po raz kolejny dziękuję Paulinie i Adamowi za tak wspaniałą uroczystość. Zapraszam do odwiedzin: …| Zobacz zdjęcia Zobacz cały post

2 komentarzy

Mega splendor – wyróżnienia w konkursie ISPWP

Udany debiut, tym razem w konkursie organizowanym przez stowarzyszenia ISPWP. Edycja wiosna 2011 przyniosła dwa wyróżnienia: miejsce 13 zdjęcie ze ślubu Magdy i Sebastiana oraz miejsce 17 zdjęcie ze ślubu Kasi i Piotra. Serdeczne dzięki dla obu Par za stworzenie wspaniałej atmosfery podczas swoich ślubów i w obu przypadkach spóźnione życzenia rocznicowe!
Ponadto gratulacje dla innych nagrodzonych z Polski: Adam Ludwik, Ela i Michał Barteczko, Joanna Siwiec, White Smoke Studio oraz 5czwartych!

konkurs ISPWP Marcin Kądziołka Fotografia Ślubna

| Zobacz zdjęcia Zobacz cały post

Skomentuj

Numer 14 w ISPWP

W ostatnich dniach dotarła do mnie kolejna miła informacja. Prestiżowe światowe stowarzyszenie International Society of Professional Wedding Photographers (ISPWP) przyjęło mnie w swoje szeregi. Jest to tym bardziej przyjemna informacja, że jestem zaledwie czternastym Polakiem w ISPWP (w tym trzecim …| Zobacz zdjęcia Zobacz cały post

1 komentarz