Archiwum kategorii: Konkursy

Kolejny finał Grand Press Photo!!!

Drugi rok z rzędu moje zdjęcie znalazło się w finale najbardziej prestiżowego w Polsce konkursu fotografii prasowej! W zeszłym roku moje zdjęcie było wśród siedmiu najlepszych zdjęć w kategorii Sport, a w tym roku moja praca została doceniona i wybrana do finałowej dziewiątki w kategorii Ludzie! Zdjęcie, o którym piszę to fotografia przedstawiająca wspólną radość piłkarzy i kibiców Hutnika na Placu Centralnym. Olbrzymi sukces i olbrzymie wyróżnienie.

| Zobacz zdjęcia Zobacz cały post

Skomentuj

Światowy sukces – 3 miejsce w konkursie Interphoto!

Miło mi poinformować o olbrzymim sukcesie czyli trzecim miejscu w organizowanym we Włoszech konkursie Interphoto. Była to już 18 edycja, do której zgłoszone zostały 1344 zdjęcia, 347 autorów z 49 krajów! Dzięki temu konkursowi miałem okazję skonfrontować swoje prace z fotografami z całego świata: od USA i Kanady, przez kraje europejskie, po Wietnam, Malezję i Chiny. Jestem niezmiernie dumny, że nie przyniosłem Polsce wstydu i moje zdjęcie otrzymało 3. nagrodę.

| Zobacz zdjęcia Zobacz cały post

Skomentuj

Wyróżnienie w konkursie ISPWP!

Zdjęcie z filmowej sesji Małgorzaty i Kamila zajęło szóste miejsce w konkursie ISPWP. Jest mi niezmiernie miło, olbrzymie gratulacje dla wszystkich pozostałych wyróżnionych!

| Zobacz zdjęcia Zobacz cały post

Skomentuj

Hasselblad Masters 2014, czyli „fotograficzny Nobel”!

Miły początek nowego tygodnia… Właśnie dotarła do mnie informacja, że zostałem finalistą konkursu Hasselblad: Masters 2014 w kategorii Editorial.
Aby przedstawić czym dla fotografa jest ten konkurs pozwole sobie na cytat z jednego z portali: Prestiżowy konkurs Hasselblad Masters Awards w środowisku fotografików często uznawany jest za odpowiednika nagrody Nobla w swojej dziedzinie. Dla wielu osób, których zdjęcia zostały nagrodzone w poprzednich edycjach konkursu był to początek wielkiej kariery.”
No jednym słowem: WOW!

| Zobacz zdjęcia Zobacz cały post

Skomentuj

Zdjęcie Lidii i Macieja wyróżnione przez AGWPJA!

Zdjęcie z wesele Lidii i Macieja, które odbyło się w Dworku przy Lesie, zostało wyróżnione przez światowe stowarzyszenie AGWPJA! Zajęło ono 16. miejsce w kategorii Wesele.

| Zobacz zdjęcia Zobacz cały post

Skomentuj

Zwycięstwo i nominacja w najważniejszych konkursach fotograficznych!

Tym razem dwa sukcesy w konkursach fotografii prasowej. Ten największy i najważniejszy w mojej karierze: Zdjęcie z treningu reprezentacji Polski w piłce błotnej znalazło się wśród 39 najlepszych pojedynczych zdjęć prasowych oraz 7 najlepszych zdjęć sportowych minionego roku w najważniejszym …| Zobacz zdjęcia Zobacz cały post

Skomentuj

Sukces na Bridelle !!!

Podwójny sukces w konkursie 50. THE BEST OF THE BEST na blogu Bridelle. Zdjęcie z sesji w Wenecji zajęło trzecie miejsce w głosowaniu internautów oraz zostało wyróżnione przez jurora honorowego konkursu. Jurorem honorowym był jeden z najlepszych fotografików Ślubnych w …| Zobacz zdjęcia Zobacz cały post

2 komentarzy