Archiwum kategorii: „Inne” tematy

Fotobudka na weselu!

Serdecznie polecam ten rodzaj atrakcji na wesele: www.zdjecioteka.pl

Czym jest fotobudka?
Fotobudka to urządzenie od lat znane z dworców, urzędów, miejsc publicznych. W ostatnim czasie szturmem podbija imprezy weselne, wydarzenia klubowe, eventy, koncerty, pikniki oraz wszelkie uroczystości podczas których liczy się dobra zabawa. Wystarczy wejść, nacisnąć przycisk, ustawić się do zdjęcia, a po chwili fotobudka wydrukuje gotowe zdjęcie. Tak, to takie proste! Radość uczestników imprezy gwarantowana!

Zapraszam na stronę: www.zdjecioteka.pl

logo

| Zobacz zdjęcia Zobacz cały post

Skomentuj

Moje zdjęcia i kalendarz Pirelli w jednym rankingu!!!

Wspaniała wiadomość: kalendarz Hutnika na rok 2012, do którego miałem okazję wykonywać zdjęcia, został wyróżniony przez francuski L’Equipe! L’Equipe przygotował ranking kalendarzy sportowych, pierwsze miejsce przypadło słynnemu kalendarzowi Pirelli, na dziesiątym znalazł się kalendarz Hutnika Nowa Huta. Kalendarz z fankami Hutnika jest jedynym polskim kalendarzem w powyższym zestawieniu.

„L’Equipe” to jeden z najbardziej popularnych dzienników sportowych na świecie. Tytuł wydawany jest we Francji od 1946 roku. Rankingi publikowane przez gazetę są uznawane, za jedne z najbardziej prestiżowych.

| Zobacz zdjęcia Zobacz cały post

Skomentuj

Kolejny finał Grand Press Photo!!!

Drugi rok z rzędu moje zdjęcie znalazło się w finale najbardziej prestiżowego w Polsce konkursu fotografii prasowej! W zeszłym roku moje zdjęcie było wśród siedmiu najlepszych zdjęć w kategorii Sport, a w tym roku moja praca została doceniona i wybrana do finałowej dziewiątki w kategorii Ludzie! Zdjęcie, o którym piszę to fotografia przedstawiająca wspólną radość piłkarzy i kibiców Hutnika na Placu Centralnym. Olbrzymi sukces i olbrzymie wyróżnienie.

| Zobacz zdjęcia Zobacz cały post

Skomentuj

Światowy sukces – 3 miejsce w konkursie Interphoto!

Miło mi poinformować o olbrzymim sukcesie czyli trzecim miejscu w organizowanym we Włoszech konkursie Interphoto. Była to już 18 edycja, do której zgłoszone zostały 1344 zdjęcia, 347 autorów z 49 krajów! Dzięki temu konkursowi miałem okazję skonfrontować swoje prace z fotografami z całego świata: od USA i Kanady, przez kraje europejskie, po Wietnam, Malezję i Chiny. Jestem niezmiernie dumny, że nie przyniosłem Polsce wstydu i moje zdjęcie otrzymało 3. nagrodę.

| Zobacz zdjęcia Zobacz cały post

Skomentuj

Autorski kalendarz na rok 2013

Miło mi zakomunikować, że ukazał się właśnie mój autorski kalendarz na rok 2012. Kalendarz ten zatytułowany „Hutnik Nowa Huta w obiektywie Marcina Kądziołki” został wydany przez Stowarzyszenie Nowy Hutnik 2010 przy olbrzymiej pomocy firmy Probud. Serdecznie zapraszam do zakupów!

| Zobacz zdjęcia Zobacz cały post

Skomentuj

Z wizytą u Szymona Wojnara w „Bliżej środka”

20 listopada miałem okazję gościć w Radiofonii u Szymona Wojnara w programie „Bliżej środka”. Zapraszam do przesłuchania naszej rozmowy na temat fotografii: ROZMOWA

logo

| Zobacz zdjęcia Zobacz cały post

Skomentuj

Nowy wpis: „Nowy folder”

Dla jednych to ostatnie dni przed ślubem, a dla innych dopiero moment planowania ślubu i wesela na kolejne lata. Do przyszłych małżonków, którzy rozglądają się za świetnym zespołem muzycznym mam dwa słowa: NOWY FOLDER. To nowy projekt Wojtka Klimczaka, znanego …| Zobacz zdjęcia Zobacz cały post

Skomentuj