Miesięczne archiwum: Maj 2011

Paulina i Adam – mroźna sesja

Zimą tęsknimy za latem, latem za zimą i tak dalej… Dlatego teraz kiedy słońce coraz mocniej świeci, a dni stają się coraz cieplejsze z przyjemnością powrócę do ślubu Pauliny i Adama, którym miałem okazje towarzyszyć w ich najważniejszym dniu w zimie.
Sesja Pauliny i Adama odbyła się w Krakowie w lutym, prawie 2 miesiące po ślubie. Zima była dość nieprzewidywalna, sprawdzane z dnia na dzień prognozy wskazywały, że w tygodniu sesji na ulicach będzie piękny biały śnieg. Prognoza spełniła się połowicznie, temperatura była typowo zimowa, ale niestety zabrakło śniegu. Dlatego bardzo dziękuję Paulinie i Adamowi za wytrwałość podczas sesji w tych jakże trudnych warunkach. Poniżej ponad 20 klatek z tego długiego dnia.

Fotografia ślubna Marcin Kądziołka Sesja ślubna Plener

Zapraszam do przeglądnięcia wszystkich zdjęć.

| Zobacz zdjęcia Zobacz cały post

Skomentuj

Chrzest Mai, czyli ciąg dalszy historii Kasi i Piotra

Wielu fotografów już wspominało o tym jak wspaniale jest stać się świadkiem kolejnych najważniejszych wydarzeń dwojga zakochanych ludzi. Natomiast moment kiedy stajemy się świadkiem ciągu dalszego, mamy już szczęśliwą trójkę, jest jeszcze bardziej fantastyczny. Dlatego serdeczne dzięki dla Kasi i Piotra za zaufanie i możliwość towarzyszenia im z aparatem podczas chrztu ich córeczki Mai.
Sam chrzest odbył się w Wielkanoc, a obok Mai do chrztu przystąpiła grupka „zaledwie” 20 innych dzieciaczków. Tak więc w kościele było bardzo głośno i tłoczno, Maja jednak zbytnio się tym nie przejmowała i większość czasu przespała. Przyjęcie odbyło się w Klubie C2 Południe, jedynym takim miejscu w Nowej Hucie i całym Krakowie.

Fotografia ślubna Marcin Kądziołka chrzest fotografia chrztu

Zapraszam do przeglądnięcia wszystkich zdjęć.

| Zobacz zdjęcia Zobacz cały post

Skomentuj