Miesięczne archiwum: Czerwiec 2011

Ubłocona witryna Empiku!

Zaczynam mieć wprawę w tytułach wyciągniętych wprost z tabloidów:-) Tym razem zapraszam wszystkich spacerowiczów do spędzenia kilku chwil i zerknięcie na Krakowską Witrynę Fotograficzną (pierwsza obok wejścia do Empiku przy ulicy Siennej). Jak co miesiąc znajdziecie tam zdjęcia wykonane przez …| Zobacz zdjęcia Zobacz cały post

Skomentuj

Mega splendor – wyróżnienia w konkursie ISPWP

Udany debiut, tym razem w konkursie organizowanym przez stowarzyszenia ISPWP. Edycja wiosna 2011 przyniosła dwa wyróżnienia: miejsce 13 zdjęcie ze ślubu Magdy i Sebastiana oraz miejsce 17 zdjęcie ze ślubu Kasi i Piotra. Serdeczne dzięki dla obu Par za stworzenie wspaniałej atmosfery podczas swoich ślubów i w obu przypadkach spóźnione życzenia rocznicowe!
Ponadto gratulacje dla innych nagrodzonych z Polski: Adam Ludwik, Ela i Michał Barteczko, Joanna Siwiec, White Smoke Studio oraz 5czwartych!

konkurs ISPWP Marcin Kądziołka Fotografia Ślubna

| Zobacz zdjęcia Zobacz cały post

Skomentuj

Paulina i Adam – wspomnienie Bożego Narodzenia

O tym ślubie wspominałem już jakiś czas temu. To właśnie uroczystość Pauliny i Adama dała mi pierwsze międzynarodowe wyróżnienie w konkursie WPJA i zdjęcie z ich wesela zajęło 13 miejsce w kategorii „Food & Drinks”, o czym można było przeczytać TUTAJ.
Ślub Pauliny i Adama odbył się w drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia. Fantastyczna Para Młoda, cudowne Rodziny, wspaniali przyjaciele i unosząca się w powietrzu atmosfera Bożego Narodzenia spowodowały, że ten dzień na długo zapadnie w mojej pamięci. Serdecznie dziękuję za zaufanie i wybór właśnie mojej osoby do uwiecznienia tego wyjątkowego dnia. Msza Święta w Kościele Mariackim, zabawa weselna w sali w Mogilanach, gości bawił jak zawsze na najwyższym poziomie Zespół Omen Band, a nad wszystkim czuwała Magda z Cracow Weddings. Całość zagrała świetnie! Poniżej baaaaardzo obszerna relacja z tego dnia.

Fotografia ślubna Marcin Kądziołka reportaż ślubny

Zapraszam do przeglądnięcia wszystkich zdjęć.

| Zobacz zdjęcia Zobacz cały post

Skomentuj