Miesięczne archiwum: Luty 2012

Asia i Rafał – morza szum…

O tym, że Rafał jest podporą piłkarskiej reprezentacji Polski w piłce błotnej wie duża grupa fanów. Ale to, że jest osobą z gestem i lubi drogie obiady w Norwegii wie mało kto. Tym razem także pokazał, że ma gest i zaprosił mnie na swoją sesję ślubną nad morze. Plaże w okolicach Trójmiasta oraz Gdańsk okazały się fantastycznym miejscem. Specjalne podziękowania dla firmy Gunther Yacht za pomoc w realizacji pięknych zdjęć.

logo

Zapraszam do przeglądnięcia wszystkich zdjęć.

| Zobacz zdjęcia Zobacz cały post

Skomentuj

Magdalena i Tomasz – Photobooth

Pierwszą próbę zmierzenia się z tematem photobooth podjąłem na koniec 2009 roku. Wówczas pomysł sesji stylizowanej na zdjęcia z kartoteki kryminalnej sprawdził się wspaniale. Prawie dokładnie rok później zorganizowałem na weselu photobooth na wesoło. Efekty poniżej!

logo

Zapraszam do przeglądnięcia wszystkich zdjęć.

| Zobacz zdjęcia Zobacz cały post

2 komentarzy

Magdalena i Tomasz – wesele w rytmie salsa

1 października miałem przyjemność towarzyszyć Magdalenie i Tomaszowi. Na ich weselu w Tarnowskich Górach poczuć można było kubański klimat dzięki fascynacji młodej pary salsą. Pierwszy taniec, pokaz dla rodziców… wszystko w rytmie salsa. Kolejnym miłym wspomnieniem pozostanie spotkanie w tym dniu Olka, który dzień wcześniej został ojcem. Ślub Kasi i Olka fotografowałem 2 lata temu. Jeszcze raz GRATULACJE dla obu par!

logo

Zapraszam do przeglądnięcia wszystkich zdjęć.

| Zobacz zdjęcia Zobacz cały post

Skomentuj

Fotokast „Ostatnia droga” Wisławy Szymborskiej

Na blogu po raz pierwszy pojawia się fotokast. Jest to nowa forma fotoreportażu, połączenie zdjęć, filmu oraz dźwięku. Pierwszy, który zaprezentuje będzie materiałem zrealizowanym w czwartek podczas pogrzebu Wisławy Szymborskiej. Zapraszam do zapoznania się z materiałem dostępnym pod poniższym linkiem: …| Zobacz zdjęcia Zobacz cały post

Skomentuj