Miesięczne archiwum: Maj 2013

Światowy sukces – 3 miejsce w konkursie Interphoto!

Miło mi poinformować o olbrzymim sukcesie czyli trzecim miejscu w organizowanym we Włoszech konkursie Interphoto. Była to już 18 edycja, do której zgłoszone zostały 1344 zdjęcia, 347 autorów z 49 krajów! Dzięki temu konkursowi miałem okazję skonfrontować swoje prace z fotografami z całego świata: od USA i Kanady, przez kraje europejskie, po Wietnam, Malezję i Chiny. Jestem niezmiernie dumny, że nie przyniosłem Polsce wstydu i moje zdjęcie otrzymało 3. nagrodę.

| Zobacz zdjęcia Zobacz cały post

Skomentuj

Gabriela i Tomasz – staLOVE kadry

Dwie odsłony sesji Gabrieli i Tomasza: park Pałacu Śmiłowice oraz teren rodzinnej firmy. Bardzo kontrastujące ze sobą miejsca pozwoliły ukazać różne oblicza Młodej Pary.

logo

Zapraszam do przeglądnięcia wszystkich zdjęć.

| Zobacz zdjęcia Zobacz cały post

Skomentuj

Lidia i Maciej – Przy Lesie…

Dworek przy Lesie to przepięknie położony lokal w okolicach Olkusza. Tam właśnie odbyło się wesele Lidii i Macieja. Dla mnie to wesele zapadnie w pamięci, bowiem właśnie w tym dniu Polska reprezentacja pożegnała się z finałami Euro 2012. Na weselu nie zabrakło oczywiście transmisji meczu. Niepowodzenie reprezentacji nie zakłóciło jednak wspaniałej zabawy. Zapraszam do oglądnięcia zdjęć z 16 czerwca minionego roku.

logo

Zapraszam do przeglądnięcia wszystkich zdjęć.

| Zobacz zdjęcia Zobacz cały post

Skomentuj